BLUE PEARL Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Pendeldienst

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Gelegen op 10-minuten rijafstand van de Abraj Al Bait-toren, biedt BLUE PEARL Hotel Mekka met 204 kamers een geldwisselkantoor en een automaat aan. De Al-Masjid al-Haram moskee ligt op 2 km verderop en de Kaäba is met de auto in 15 minuten te bereiken.

    Dit comfortabele hotel in Mekka biedt een welgelegen locatie, op 10-minuten rijden van Al Haramin "Mina 1 ‎" treinstation. BLUE PEARL is op 30 minuten lopen van het centrum van Mekka gelegen. Het gebied omvat ook natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Al-Safa en Al-Marwa binnen 3 km afstand van dit hotel. De bushalte Al-Mansour 43 is net om de hoek bij de accommodatie in Mekka geplaatst.

    De kamers beschikken over een zitruimte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamers hebben een apart toilet en een douche. De privébadkamers, compleet met een apart toilet en een douche, zijn ook voorzien van een haardroger en handdoeken. Er is een uitzicht op de stad.

    BLUE PEARL Hotel heeft een à-la-carterestaurant, waar een scala aan Turkse gerechten wordt geserveerd. Drankjes zijn verkrijgbaar in de koffiebar.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 15:00
    Uitchecken: tot 14:00
    Licentienummer10009279

    Kameropties bij BLUE PEARL Hotel Mekka

    De kamers beschikken over een zitruimte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamers hebben een apart toilet en een douche. De privébadkamers, compleet met een apart toilet en een douche, zijn ook voorzien van een haardroger en handdoeken. Er is een uitzicht op de stad.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto
    Familie Kamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Gangen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Gangen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Buitenkant foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto
    Kamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Voorzieningen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Voorzieningen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto
    Standaard Driepersoonskamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Voorzieningen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto
    Superior Vierpersoonskamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +
    BLUE PEARL Hotel Mekka Voorzieningen foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Zakenleven foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Wastafels foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Kamer foto BLUE PEARL Hotel Mekka Bedden foto BLUE PEARL Hotel Mekka Faciliteiten foto
    Standaard Familie Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij BLUE PEARL Hotel Mekka

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van BLUE PEARL Hotel Mekka

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Zijn er voorzieningen in comfortabele BLUE PEARL Hotel voor gasten met een handicap?
      Comfortabele BLUE PEARL Hotel komt tegemoet aan de behoeften van gasten met speciale behoeften en biedt rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten aan.
    • Wordt er huurservice geboden door BLUE PEARL Hotel?
      Gasten krijgen de mogelijkheid om auto's rechtstreeks bij BLUE PEARL Hotel te huren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    BLUE PEARL Hotel Mekka